Corina Milosavlevici
Corina Milosavlevici
Consultant imobiliar
0374069727
corina@foxfort.ro
Vezi oferte
Gabriel Olteanu
Gabriel Olteanu
Manager Marketing
0374069727
gabriel.olteanu@foxfort.ro
Vezi oferte
Delia Băluță
Delia Băluță
Administrative Manager
0374069727
delia@foxfort.ro
Vezi oferte
Andreea Cazacu
Andreea Cazacu
Consultant imobiliar
0374069727
andreea@foxfort.ro
Vezi oferte
Gabriel Grecu
Gabriel Grecu
Consultant imobiliar
0374069727
gabriel@foxfort.ro
Vezi oferte
Mihai Bota
Mihai Bota
Consultant imobiliar
0374069727
mihai@foxfort.ro
Vezi oferte
Bernadett-Noemi Fekete
Bernadett-Noemi Fekete
Consultant imobiliar
0374069727
noemi@foxfort.ro
Vezi oferte
Andreea Cretiu
Andreea Cretiu
Consultant Imobiliar
0374069727
andreea.cretiu@foxfort.ro
Vezi oferte
Fabian Muntean
Fabian Muntean
Consultant imobiliar
0374069727
fabian@foxfort.ro
Vezi oferte
Background

Vino in echipa noastra si incepe-ti cariera in imobiliare!

Cariere
+40 374 069 727
Folosim Cookies Site-ul nostru foloseste cookies pentru a imbunatati experienta navigarii si a oferi servicii mai usor de utilizat.
Informatii detaliate despre cum le folosim in site si cum poti gestiona consimtamantul vei putea gasi in
Termeni si conditii de confidentialitate si Setari personalizate cookiesSunt de acord